Jurister

Erland von Hofsten

Advokat Erland von Hofsten

Affärsjuridik, obeståndsrätt

Jur kand : 1976
Advokat : 1983
Språk : svenska, engelska
E-post : erland@advokaterna-lvh.se
Mob : 070-8165 459
Johan Lindgren

Advokat Johan Lindgren

Affärsjuridik, obeståndsrätt, tvistemål

Jur kand : 1981
Advokat : 1987
Språk : svenska, engelska
E-post : johan@advokaterna-lvh.se
Mob : 070-6999 960
Bengt Ringqvist

Advokat Bengt Ringqvist

Affärsjuridik, obeståndsrätt, tvistemål

Jur kand : 1988
Advokat : 1994
Språk : svenska, engelska
E-post : bengt@advokaterna-lvh.se
Mob : 070-6096 880
Thomas Berner

Advokat Thomas Berner

Affärsjuridik, brottmål, tvistemål

Jur kand : 1982
Advokat : 1990
Språk : svenska, engelska
E-post : thomas@advokaterna-lvh.se
Mob : 070-8166 558

 

Övriga medarbetare


Ann-Sofie Sundberg Fridell

 

Ann-Sofie Sundberg Fridell

Redovisning byrån
Handläggare obeståndsärenden

ann-sofie@advokaterna-lvh.se

Lotta Lindström

Lotta Lindström

Lönegaranti
Handläggare obeståndsärenden

lotta@advokaterna-lvh.se

Susanne Reimer

 

Susanne Reimer

Sekreterare
Handläggare obeståndsärenden

susanne@advokaterna-lvh.se

Camilla Svensson

Camilla Svensson

Sekreterare
Handläggare obeståndsärenden

camilla@advokaterna-lvh.se